Ansatte

Her finner du en oversikt over de ansatte ved HNH.

HTML Table Header

Navn Funksjon E-post
Hanne Tulluan Rektor, lærer i engelsk hanne.tulluan@hnhvgs.no
Leif André Løkke Inspektør, lærer i norsk og historie leif.lokke@hnhvgs.no
Synnøve Rostad Skolesekretær synnove.rostad@hnhvgs.no
Magnus Vøllo Administrasjonskonsulent, lærer i samfunnsfag magnus.vollo@hnhvgs.no
Katrine Bjordal Lærer i matematikk katrine.bjordal@hnhvgs.no
Linn Gabrielsen Lærer i tysk og rettslære linn.gabrielsen@hnhvgs.no
Kristoffer Løset Øpstad Lærer i gym kristoffer.opstad@hnhvgs.no
Maria Lersch Lærer i psykologi maria.lersch@hnhvgs.no
Magdalena Nygaard Lærer i engelsk, tysk og kristendom magdalena.nygaard@hnhvgs.no
Mina Pettersen Lærer i spansk mina.pettersen@hnhvgs.no
Terje Sandtorp Lærer i norsk og kristendom terje.sandtorp@hnhvgs.no
Nils Sanne Lærer i matematikk og markedsføring og ledelse nils.sanne@hnhvgs.no
Sonia Marie Topstad Lærer i matematikk, naturfag og geografi sonia.topstad@hnhvgs.no
Liv Vågen Lærer i kjemi, biologi, naturfag og geografi liv.vagen@hnhvgs.no
Rune Gaustad Lærer i rettslære (vikar) rune.gaustad@hnhvgs.no
Heidi Bro Larsen Lærer i tysk (vikar) heidi.larsen@hnhvgs.no
Håvard Maurstad Lærer i historie, kristendom og religion og etikk havard.maurstad@hnhvgs.no
Mette Maria Gjerskaug Lærer i norsk og sosiologi & sosialantropologi mette.gjerskaug@hnhvgs.no
Tor Christian Hestnes Lærer i biologi og naturfag tor.hestnes@hnhvgs.no
Natalia Bredrup Lærer i matematikk (vikar) natalia.brederup@hnhvgs.no

I disse videoene kan du møte noen av lærerne ved HNH.

Møt Nils! from Hans Nielsen Hauge on Vimeo.

Møt Linn! from Hans Nielsen Hauge on Vimeo.